piątek, 17 grudnia 2010

Taka zima to jest ZIMA!!!

No po prostu cudna jest !!!
I niech mi ktoś powie ,że" biały to nie kolor...."
Nie mogłam się oprzeć i latałam z aparatem po tej naszej wyspie...
A tak w nawiasie to : Jak tam przygotowania do Świąt ?
Mam nadzieję ,że z rozsądkiem podchodzicie do sprawy - żadne hipermarkety i inne biedronki Was nie opanowały - ja osobiście unikam takich sklepów - chyba mam lęk przestrzeni...........
Ale miło usłyszeć te wszystkie kolędy w radyjku - jakoś tak cieplej na serduszku:) Domek posprzątany , drzewkiem pachnący i te świeczuszki wszędzie robią przecudnej urody klimacik mmm.... Nic tylko świętować - nie dajcie się zwariować, nie dajcie się wpędzić w gary i tak wszystkiego nie przejecie - lepiej z dzieciakami po śniegu poszaleć , sąsiada odwiedzić z gwiazdą i na pasterce kolędować na caluśkie gardło!!!
Mój laptop nie wrócił z naprawy i nie ma mnie tutaj zbyt często, staruszek komputer wprawia mnie w lekki szał, bo ciągle się wiesza i żeby coś tutaj naskrobać muszę po kilka razy się logować...... a ten blogger i tak robi co chce...... Mało roboty Wam życzę w tym ostatnim tygodniu przed tymi najpiękniejszymi ze Świąt:)
xoxo Malina

3 komentarze:

Ewik21 pisze...

Dżastin ja rozumiem że kochasz biały kolor ale z tym malowanie to chyba sie troche zapędziłas co???? rozumiem ściany i inne graty malować na biało ale całą okolice to juz przesada!!!!
A tak poważnie to doskonale Cie rozumiem bo tez kocham taka zimę !!!! Buziaki trzymajcie sie ciepło

agnicy pisze...

Cudne zdjecia!!! Pa-Ag

Ludkasz pisze...

Cudne zdjęcia:)

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin